אודות קל ספורט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

חברת קל ספורט היא חברת תיירות מקצועית הפועלת בישראל מאז 1960. החברה המתמחה בכל תחומי התיירות והוקמה מתוך כוונה לאפשר לאנשים לצאת לנופש מהנה במינימום טרחה ובמקסימום נוחות.

החברה נותנת ליחידים, קבוצות וארגונים פתרון איכותי, מקצועי ומקיף לנופש במגוון יעדים בארץ ובעולם. סוכני הנסיעות המורשים והמנוסים של החברה, מחוברים בזמן אמת למרבית המלונות וחברות התעופה בארץ ובעולם, ויכולים להרכיב בזמן אמת פתרון שלם לכל צורך של חופשה, טיול או נופש.

לקהל הפרטי: החברה מספקת שירות תכנון והזמנת נופש מול חברות תעופה, השכרת רכב, ספינות נופש, מלונות, צימרים ואירועי תרבות וספורט – בארץ ובעולם. השירות הנמצא במרחק שיחת טלפון נותן גם ליווי לוגיסטי אישי לאתגרים שעלולים לעלות גם במהלך החופשה.

לקהל העסקי והארגוני: בנוסף על תכנון והזמנת לינות וטיסות, החברה מארגנת גם כנסים, נופשי חברה, ימי כיף, טיולי אינסנטיב ואירועי חברה. השירות כולל גם מענה מקיף לטיסות ולינות בתפקיד, לתגמול ספקים, ולתמרוץ, מתנות והטבות לעובדים. השירות ניתן תוך דגש על תכנים ויצירתיות התואמים לתקציב ואופי הלקוח. בנוסף, החברה משווקת שוברי נופש מגוונים המאפשרים להעניק חבילות נופש כמתנה ולשלם רק לפני המימוש.

קל נופש פועלת במשותף עם מבחר ספקי שירות מובחרים כדי לתת מענה מלא ושלם לטובת תכנון יוזמות תיירות חדשות, הפקות תוכן ייחודי, טיולי קונספט והפקת אירועים בנופש.

החברה פועלת בסטנדרטים בינלאומיים של IATA, Expedia, Sabre ו- Amadeus

שעות פתיחה

א-ה: 08:00-18:00 ו: 08-13:00

צרו קשר

internet@kal.co.il ובטלפון: 1-700-700-447

כתובתנו

תל אביב-יפו

או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם